top of page

Resume

Work
Experience/İş Deneyimi

2019-2023

Ghost Production (Video Editör)

Ghost Production yapım şirketinde tam zamanlı olarak görevimi yürütürken video düzenleme yazılımları ve ekipmanları konusunda uzmanlık kazandım ve sürekli kendimi geliştirme fırsatı buldum.

Sonrasında buradaki görevimi de kurgu şefi olarak yürüttüm. Bu süre zarfında, televizyon programları, belgeseller ve reklam projeleri gibi çeşitli medya projelerinde çalıştım. Video düzenleme, renk düzenlemesi ve efektler uyguladım ve sonuçta yüksek kaliteli içerikler ürettim. Müşteri taleplerini dikkate alarak, izleyicinin ilgisini çeken ve akılda kalıcı videolar oluşturmayı hedefledim. Firmaların kurumsal kimlik kazanımlarında önemli bir rol oynadım.

2018-2019

Alchera Production (Stajyer)

Alchera Production'da kamera asistanlığı ve kurgu asistanlığı alanlarında çeşitli projelerde stajımı tamamladım. Aynı zamanda ses ve kamera ekipmanları kullanımı noktasında kendimi geliştirdim.

Education/Eğitim

2016-2018

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi/Radyo Televizyon Teknolojileri

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Radyo Televizyon Teknolojileri Bölümünde önlisans eğitimi tamamladım. Bu sayede sektörel anlamda pratikler kazandım.

2020-2023

Düzce Üniversitesi/Radyo Televizyon ve Sinema

Düzce Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinemada bölümünde önlisans eğitimim üstüne lisans eğitimini ekledim. Hem teorik hem de pratik bilgilerimi geliştirdim.

Skills
& Expertise/Beceriler

   Video Editörü olarak;
  • Final Cut Pro X

  • Adobe Premiere Pro

  • Adobe After Effects

  • Adobe Photoshop

  • Adobe Illustrator

bottom of page